Потребують допомоги

Новини


Міжнародна підтримка пацієнтів з первинними імунодефіцитами у воєнний період

30.03.2022г.   

Мартін Пергент, президент Міжнародної організації пацієнтів з первинними імунодефіцитами (IPOPI) опублікувала своє
звернення з метою підтримки України та українських пацієнтів з ПІД.

"Хто б міг подумати, що після двох років пандемії, з якої багато країн все ще намагаються вийти, світ спіткає нове лихо? Від імені IPOPI хочу сказати, що ми думаємо про всіх людей, які потерпають від страшної війни, яку ведуть росіяни; ми думаємо насамперед про українців. Ці люди виявляють неймовірну мужність у надзвичайній біді. Ми також думаємо про всіх пацієнтів, яких ми представляємо, і всіх людей, які стали жертвами цього небаченого варварства.Але біда не тільки занурює нас в думки, а й стимулює наше бажання боротися за свої кінцеві цілі: 

 

- Антикризове управління: яке стосується сьогоднішньої ситуації в Україні, де ми координуємо догляд за пацієнтами, які тікають з рідних домівок.

 - Доступ до лікування: щоб пацієнти раптово не були позбавлені лікування, як це було нещодавно в Марокко і все ще є в багатьох інших країнах, де пацієнтам просто відмовляють у праві на доступ до лікування та на звичайне життя.

 - Доступ до діагностики: щоб дати якомога більше шансів на кращу якість життя пацієнтам, для яких існує лікування, включаючи скринінг новонароджених.

 - Дослідження: у які ми все більше залучаємось як партнери вчених і клініцистів, які працюють над розширенням знань.

 

Партнери! Немає успіху без співпраці, немає майбутнього без об’єднання сил, що працюють разом для прогресу та спільної справи. І в ці важкі часи ми хочемо надіслати послання мужності, надії та безмежної подяки всім, хто складає нашу громаду, нашим членським асоціаціям, очолюваним чудовими людьми, які невтомно присвячують свій особистий час, лікарям та медичним працівникам, експертам у галузі PID, фармацевтичним компаніям та органам охорони здоров’я, які всі є цим плавильним котлом, з якого можна видобути найкращі результати.

 

І все це дуже скоро набуде конкретної форми. Минулого тижня під час зустрічі Платформи користувачів білка плазми (PLUS) у Португалії ми змогли зустрітися з різними зацікавленими сторонами, щоб обговорити питання, що стосуються збору плазми та постачання PDMP. Але також, звісно, на нашому майбутньому конгресі IPIC, де ми вперше за довгий час зможемо зустрітися з сотнями колег із широкої спільноти PID, щоб обговорити та поділитися своїми поглядами – і всі з однією метою: краще здоров’я та покращення якості життя пацієнтів із первинними імунодефіцитами. IPOPI буде більш ніж рада вітати багатьох із вас, хто зможе відвідати цю зустріч, а з іншими ми побачимося дуже скоро, оскільки похмуре небо обов’язково проясниться."


Ви можете поділитися цією інформацією з друзями в соц мережах

Copyright© 2016 | Компания Аz-Design